Přepis porodního traumatu

Zažila jste náročný porod, na který máte nepěkné vzpomínky? Nemůžete se přes tento zážitek přenést, pořád se k němu vracíte a vyvolává ve vás mnoho silných emocí? Bojíte se znovu otěhotnět a porodit, abyste nezažila to samé? Pojďte tento traumatický zážitek přepsat ve svém těle, emocích i energetickém poli. Už není potřeba v sobě nést tyto zážitky, které vás tíží. 

Způsob, jakým rodíme naše děti, ovlivňuje nejen je, ale i nás – to, jak o sobě smýšlíme, jakou důvěru jsme schopny a ochotny vkládat v okolní svět a lidi v něm, možná dokonce způsob, jakým vnímáme své partnery/ky, zejména, pokud byli u porodu přítomní.

Můžete mít pocit, že se „přece nic tak hrozného nestalo“ nebo že „kamarádka to měla o dost horší“, „hlavně, že miminko je v pořádku“. Přesto se necítíte být se svým porodem v míru. To je v pořádku! Každá prožíváme různé zkušenosti různým způsobem a ve výsledku obvykle rozhodují detaily, něžné nuance, které mají převelikou sílu v nás ukládat emoční otisky, kterým někdy ani nerozumíme. Ty pak zase mohou vyvolávat zdánlivě nepochopitelné reakce na situace všedního dne, ubírat nám z proudu životní síly a neblaze ovlivňovat (jakoby bez příčiny) náš život a jeho vnímání. 

Trauma v nás takto zůstává celé měsíce, roky. Je to zranění, které nás upozorňuje na to, že se v našem emočním i tělesném poli stalo něco, s čím absolutně nejsme v souladu. A potřebuje péči. Možnost uvolnění, uznání. Není naším nepřítelem, je naší příležitostí

V bezpečném prostředí závěsných šálů budete mít možnost na fyzické i duševní úrovni nalézt a vnímat to, co potřebujete, aby vaše zranění dostalo náležitou péči a mohlo tak opustit váš tělesný systém. Abyste vy a váš organismus, dostaly příležitost aktivovat mechanismus sebe-léčení. Přitom právě fyzický pocit bezpečí evokující dělohu a za-bezpečení, celý proces umocní a dovolí vám jít právě do takové hloubky, jaká je pro vás teď a tady v pořádku.

 

Metoda dosycení

Poslechněte si, na jakých principech je založena naše metoda.

Přinášíme jemnou a zároveň účinnou metodu práce s emocemi, zdravím, tělem a traumaty. Zavěšení ve vzduchu v hamakách nás vrací do mateřského lůna a vyvolává v nás pocit bezpečí, důvěry, lásky a přijetí.

 

 

Nebyla nalezena žádná událost!