Léčení vnitřní ženy, dělohy a sexuality

Jak se vnímáte a cítíte jako žena? Vnímáte a cítíte svůj podbřišek a oblast pánevního dna, nebo se o svou pozornost hlásí zdravotními problémy či třeba bolestivou menstruací? Jak je na tom vaše chuť a potřeba se milovat s partnerem/kou? Podívejte se s námi na svou vnitřní ženu. Vyčistíme energetické stopy po předchozích zkušenostech ve vašem lůně. Přepíšeme bolavé zážitky a vzpomínky. Otevřeme vaše lůno tomu, co v danou chvíli potřebujete nejvíc.

Vnitřní žena nebo archetyp ženy je ta část v nás, která plyne v ženské energii. Je pečující, milující, tvořivá, emoční. Je cyklická. Jak se cítí vaše vnitřní žena, milenka a centrum sexuální touhy – podbřišek? Podíváme se spolu do vašeho nitra, přeladíme vaše nastavení, vnímání a prožívání. 

Potkejte se se svojí vnitřní ženou a pověnujte jí pozornost a péči. Vyčistíme energetické stopy po předchozích zkušenostech ve vašem lůně. Přepíšeme bolavé zážitky a vzpomínky. Otevřeme vaše lůno tomu, co v danou chvíli vaše vnitřní žena potřebuje nejvíc – může to být třeba touha po milování, prostor k odpočinku, načerpání síly. 

Propojíme vaše lůno se srdcem a vy tak naleznete příležitost nahlédnout svou sexualitu z úhlu pohledu, který jste možná doposud neviděly. Možná zjistíte, že potřebujete něco jiného, než doposud, protože vaše nynější preference (nejen sexuální) vycházejí z bolestných zkušeností a strachů. Možná si uvědomíte, že to, co jste doposud vnímaly jako uspokojující vám z nějakého nepopsatelného důvodu zároveň působí smutek. Možná si dovolíte zjistit proč. A možná „pouze“ posílíte to, co vám dobře funguje, získáte intimnější kontakt samy se sebou a tak i svým okolím, popřípadě partnerem či partnerkou.

Metoda dosycení

Poslechněte si, na jakých principech je založena naše metoda.

Přinášíme jemnou a zároveň účinnou metodu práce s emocemi, zdravím, tělem a traumaty. Zavěšení ve vzduchu v hamakách nás vrací do mateřského lůna a vyvolává v nás pocit bezpečí, důvěry, lásky a přijetí.

 

 

Nebyla nalezena žádná událost!