Individuální léčivé terapie

V individuálních terapiích se zaměřujeme na vytvoření rovnováhy mezi fyzickým tělem, emocemi a psychikou jako takovou. Každá z nás uplatňuje své dary trochu jiným způsobem. Navzájem se doplňujeme, naše znalosti a schopnosti spojujeme na prožitkových seminářích.

Ripsi provází hlubokou transformační terapií. Můžete se s ní dostat do svého podvědomí, nahlédnout do rodové zátěže, uvolnit ji a přepsat emoční otisk ve svém limbickém systému. Zažijete s ní velmi silné prožitky, uvědomění a ucítíte úlevu.

Kristýna se kromě doprovázení během těhotenství, porodu a mateřství věnuje celostní péči o zdraví žen pomocí šálu rebozo, hloubkové péče o tělo pravka a hlubinné terapie emočním uvolněním zaměřené na podporu samoléčebných mechanismů těla skrze uvolnění emocionálních zranění. Techniky jemně kombinuje. Terapii emočním uvolněním zvolte, pokud vás trápí zarytá životní přesvědčení, vracející se fyzické či vztahové potíže, podvědomé vzorce, strachy, zranění či traumata. Kristýna vychází ze slovanských a mexických tradic, k nimž přidává svou citlivost, vnímavost a chápavost. Budete se s ní cítit jako znovuzrozená.