Individuální léčivé terapie

V individuálních terapiích se zaměřujeme na vytvoření rovnováhy mezi fyzickým tělem, emocemi a psychikou jako takovou. Navzájem se doplňujeme, naše znalosti a schopnosti spojujeme na prožitkových seminářích a v konstelačních vizualizacích.

Ripsi provází hlubokou transformační terapií. Můžete se s ní dostat do svého podvědomí, nahlédnout do rodové zátěže, uvolnit ji a přepsat emoční otisk ve svém limbickém systému. Zažijete s ní velmi silné prožitky, uvědomění a ucítíte úlevu.

Kristýna provází hlubinnou Terapií emočním uvolněním. Skrze uvolnění emocionálních zranění a vzorců ve vašem podvědomí a rodové paměti aktivuje sebeléčebné mechanismy vašeho těla i mysli. Terapii emočním uvolněním zvolte, pokud vás trápí zarytá životní přesvědčení, vracející se fyzické či vztahové potíže, podvědomé vzorce, strachy, zranění či traumata. Kristýna vychází ze slovanských a mexických tradic, k nimž přidává svou citlivost, vnímavost a chápavost. Kromě toho se věnuje i péči o tělo. Budete se s ní cítit jako znovuzrozená.