Automasáž břicha a péče o tělo pro ženy

Oblast břicha a pánevního dna je alfou a omegou ženského zdraví. Má vliv na naši celkovou kondici, krásu, energii. Přitom disharmonie v těchto oblastech mohou souviset s řadou zdravotních potíží jako jsou například bolesti zad, hormonální nerovnováha, inkontinence, problémy s pokožkou, obtíže s trávicí a vylučovací soustavou a tak i celkovou imunitou a vitalitou.

Naučíš se automasáž bříška, která podpoří Tvé zdraví a celkové prožívání sebe sama. Budeš si ji moci dopřát kdykoliv to budeš chtít a potřebovat. Osvojíš si jemné, ale velmi účinné nástroje k převzetí svého zdraví do vlastních rukou a prožitků v kontextu holistického přístupu ke zdraví.

Nastínění témat, která probereme:

  • O propojení těla, mysli a duše – jak se prožitky manifestují v ženském těle
  • Vnitřní archetypy a jejich uchopení pro ženské zdraví
  • Držení těla a podpora pánevního dna
  • Příprava těla na masáž
  • Automasáž břicha
  • Vizualizace

 

Program je vhodný pro ženy v jakékoliv životní fázi, které chtějí podpořit své zdraví. Obzvlášť ho doporučuji ženám po porodu (a to i několik let), ženám, které si přejí otěhotnět, a všem, které vnímají disbalanci či oslabení v oblasti břicha a pánevního dna. Těhotné ženy v pokročilejší fázi těhotenství se mohou postup naučit a s drobnými obměnami postupně zavádět po porodu.

Kde: RC Erbenka, Kostelec nad Orlicí, Příkopy 530

Kdy: 30.1., 18:00 – 20:00

S sebou: Podložku na cvičení (pokud máš), pohodlné oblečení, oblíbený olej na masáž, prostěradlo či deku (může ukápnout olej), masážní míček (pokud máš)

Pokud máš miminko a potřebuješ ho vzít s sebou, nemám s tím potíž, záleží to na vás.

Minimální počet účastnic: 3 ženy 

Cena 650,-

Těším se na Tebe, Kristýna

Chci se přihlásit

Datum

30 Led 2023
Expired!

Čas

18:00 - 20:00

Cena

650Kč

Organizátor

Kristýna Strolená
Telefon
+420774662321
Email
kristyna@terapieprozeny.cz